• Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Chocolade cakemix

6.95

Beschrijving

Met deze Chocolade cakemix maak je thuis een chocoladecake met stukjes chocolade. We noemen deze cake ook wel Dark Chocolate Cake omdat hij een intense chocoladesmaak heeft.

Ingrediënten: suiker, TARWEbloem, chocolade(15%)(cacao massa, suiker, dextrose, emulgator E322(SOJA, MELK)) magere cacaopoeder(8%), plantaardige olie (raapzaad), weipoeder (MELK), glucosestroop (gedroogd), emulgator: E471;E475, rijsmiddel:E450i;E500, gemodificeerd zetmeel, zout, verdikkingsmiddel:E415;E466, aroma.

Voedingswaarde per 100 gram: energie: 1739kJ/413kcal, vetten: 10g, waarvan verzadigde vetten: 4g, koolhydraten: 72g, waarvan suikers: 47g, vezels: 5g, eiwitten: 6g, zout: 1g.

Inhoud: 400 gram.

Hoe maak ik chocoladecake?

Chocoladecake bakken met deze bakmix is niet moeilijk. Het is wel belangrijk dat je ervoor zorgt dat de boter op kamertemperatuur is zodat je deze makkelijk zacht en romig kunt kloppen.

Bereidingswijze chocolade cake
– 400 gram Chocolade cakemix
– 200 gram zachte (room)boter
– 200 gram ei (± 4 eieren, maat S)
– 20 gram water

Zorg dat alle ingrediënten op kamertemperatuur zijn. Verwarm de conventionele oven voor op 160˚C. Mix de boter met de mixer zacht en romig. Voeg eerst één voor één de eieren toe en dan het water en de cakemix. Klop het beslag gedurende 2-4 minuten in de hoogste versnelling tot een egaal mengsel. Doe het beslag voor de cake in een ingevette cakevorm (± 25 cm). Bak de chocoladecake in 55-65 minuten gaar in de voorverwarmde oven. Met een caketester of satéprikker kun je testen of de cake gaar is. Als de prikker droog uit de cake komt, dan is de cake gaar.

Extra recepten met de Chocolade cakemix

Ben jij een echte chocoladeliefhebber? Dan zijn onderstaande recepten waarbij je deze chocoladecakemix gebruikt zeker iets voor jou!

  • Maak een chocoladetaart met aardbeien en ganache met als basis deze cakemix. Het recept voor deze chocoladetaart vind je hier.
  • Voor een marmercake, maak je de helft van het chocoladecakebeslag en de helft van het beslag voor een molencake. Maak 4 laagjes cakebeslag met om-om-om donker en licht beslag. Maak met een mes een paar strepen door het beslag zodat het beslag gedeeltelijk mengt.
  • Voor de échte chocoladeliefhebber kun je chocoladedruppels puur, wit of melk toevoegen aan het beslag.
  • Voeg wat gehakte hazelnootstukjes toe aan het beslag voor een Hazelnoot-Chocoladecake.
  • Bak deze Luxe Chocoladecake met appel en hazelnoot.

Er zijn veel smaken die passen bij chocolade. Denk aan banaan, frambozen, sinaasappel, nootjes, koffie en caramel. Je kunt dus oneindig experimenteren met vullingen en toppings voor deze heerlijke chocoladecake.

  • Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Specificaties

Gewicht 0.400 kg
Inhoud

400 gram

Merk

Mulder Pot – Kropswolde

Artikelnummer

1005

EAN Code

8756460010050

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Chocolade cakemix” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inloggen

Nog geen account?