JanBax Schenkstroop Naturel
€6.75
5 op voorraad
- Streekproducten
- Molenaarskwaliteit
- Groot assortiment
- Snelle levering
Beschrijving
JanBax Schenkstroop Naturel is een heerlijke natuurlijk schenkstroop van peer. Lekker op pannenkoeken, door de yoghurt of op pudding. Bereid met 2 kg peren per 100 gram.
Ingrediënten: geconcentreerd perensap, suiker, water, dextrose, geleermiddel(pectine).
Inhoud: 350 ml.
- Molenaarskwaliteit
- Streekproducten
- Groot assortiment
- Snelle levering
UITSTEKENDE
Gebaseerd op 94 recensies
Geplaatst op Google![]()
F De BoerTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Vele soorten meel te koopGeplaatst op Google![]()
Meke LevengaTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Wat een ontzettend leuke winkel en vakkundig personeel. Op vragen krijg je goed en professioneel antwoord. Ontzettend vriendelijk personeel met wie je ideeën kan sparren. Niet alleen dat, maar de producten zijn heerlijk. Voor ieder wat wils. Zoet, hartig, alles is er. Mijn partner was totaal geen brood eter, maar nu hebben we een aantal broden die er met een dag wel doorheen gaan. En de cakemixen zijn hemels! Echt een aanrader!Geplaatst op Google![]()
renembrink@gmail.com BrinkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Diverse ambachtelijk gemalen brood en pizza meel. Ook online bestellingen ophalen.Geplaatst op Google![]()
Karin LambertsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Leuke winkel in de molen, zeer vriendelijk mensen, goed advies en een uitgebreid assortiment Alles op het gebied van bakken met diverse meelsoortenGeplaatst op Google![]()
Hans VeldmanTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Werkende molen, alle bakmeelspullen te koop.Geplaatst op Google![]()
Andries van der WerfTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Erg onder de indruk van de molen. Hoe op een industriële en toch ook nog ambachtelijke wijze hoge kwaliteit wordt geproduceerd. Erg leuke mensen met die duidelijk veel liefde voor het vak hebben.Geplaatst op Google![]()
Jan de WindTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is.
Een mooi winkeltje met allerlei soorten meel- en bakaccesoires.
Specificaties
| Gewicht | 0.40 kg |
|---|---|
| Merk | Jan Bax |
Gerelateerde producten
Parelsuiker P4/P5 zijn grove suikerkorrels met een grootte van ongeveer 5-10 mm per korrel. Deze suiker smelt niet, of gedeeltelijk, tijdens het bakken. Hierdoor krijg je zoals in suikerbrood, stukjes suiker in het brood. Sommige mensen noemen het ook wel parelkandij suiker.
Ingrediënten: suiker.
Voedingswaarde per 100 gram: energie: 1697kJ/404kcal, vetten: 0g, waarvan verzadigde vetten: 0g, koolhydraten: 99,8g, waarvan suikers: 99,8g, vezels: 0g, eiwitten: 0g, zout: 0g
Inhoud: 400 gram.
Wat is parelsuiker P4/P5 ?
Parelsuiker is een verzamelnaam voor grove suiker die niet smelt tijdens het bakken. Het zijn harde korrels van samengeperste kristalsuiker. Doordat het vocht uit de suiker is geperst, blijft de korrel heel bij hitte. Er zijn verschillende groottes van deze soort suiker. Dit wordt aangeduid met een P en een getal. Hoe lager het getal, hoe fijner de suikerkorrel van de parelsuiker is.
Als je suikerbrood in de broodbakmachine wilt bakken, kneed je de suiker handmatig door het deeg. Dit doe je bij de laatste stap voordat het deeg gaat rijzen. Je haalt dan de kneedhaak uit de machine. Bij het kneden van deeg waar suikerparels in zitten, kan de antiaanbaklaag van de broodbakmachine beschadigen.
Waarvoor gebruik je parel suiker?
Parel suiker kun je gebruiken in verschillende soorten zoete recepten. Het meest voorkomende recept waar je deze suikernibs in gebruikt is suikerbrood. Een recept voor suikerbrood kun je op onze website vinden. Je kunt de grove suiker ook gebruiken in andere zoete broden of in Luikse wafels.
Naast de parelsuiker P4 / P5 hebben we ook parelsuiker P2. Dit zijn ook suikerbrokjes, maar deze zijn minder groot. Deze zogenaamde greinsuiker heeft een grootte van 1,5-4 mm. Een andere naam is hagelsuiker, deze naam dankt de suiker aan de koek Jan Hagel. Hier wordt namelijk parelsuiker P2 op gedaan als decoratie. Deze grijnsuiker gebruik je vaak als decoratie op koek of broodjes.
Parelsuiker kopen bij Molen Mulder Pot – Kropswolde
Heb jij ook zin om suikerbrood of andere zoete broden te bakken? Bij Mulder Pot – Kropswolde kun je eenvoudig deze grove suiker online bestellen. Je kunt de ingrediënten voor je zoete brood thuis laten bezorgen of kopen bij de molen in Kropswolde. Heb je nog vragen over parelsuiker P4 of P5? Je kunt altijd je vragen stellen over welke parelsuiker geschikt is voor jouw recept.
Parelsuiker P2 is een grove suiker die niet smelt tijdens het bakken met een grootte van ongeveer 1,5 tot 5 mm. Deze parelsuiker wordt vaak gebruikt als decoratie op koekjes en taart. Deze parelsuiker wordt ook wel greinsuiker of hagelsuiker genoemd.
Naast Parelsuiker P2, hebben we ook Parelsuiker P4/P5. Dit is een grovere soort suiker met een grootte van 5 tot 10 mm. Vaak wordt dit gebruikt in suikerbrood of Luikse wafels.
Ingrediënten: suiker.
Voedingswaarde per 100 gram: energie: 1700kJ/405kcal, vetten: 0g, waarvan verzadigde vetten: 0g, koolhydraten: 100g, waarvan suikers: 100g, vezels: 0g, eiwitten: 0g, zout: 0g
Inhoud: 400 gram.
Waar gebruik ik greinsuiker voor?
Parelsuiker P2 wordt meestal gebruikt als decoratie, maar je kunt het ook als zoetmiddel gebruiken. Bekijk hieronder recepten en ideeën waarvoor je deze grove suiker kunt gebruiken.
- Decoreer de bovenkant van een vlaai met parelsuiker zoals in dit recept voor Rabarber-Aardbeienvlaai.
- Strooi wat greinsuiker over koekjesdeeg voordat je ze gaat bakken, zo maak je bijvoorbeeld mooie kerstkrans koekjes.
- Ook deze kaneelbroodjes decoreer je met wat parelsuiker.
- Bekende koekjes met greinsuiker zijn Jan Hagel, Appelflappen en Krakelingen.
Zoals je kunt lezen worden deze kleine suikerklontjes in diverse recepten gebruikt. Maar je kunt ze natuurlijk ook gebruiken als zoetmiddel in bijvoorbeeld koffie of thee.
JanBax Schenkstroop Kaneel is een heerlijke natuurlijk schenkstroop van peer met kaneel. Lekker op pannenkoeken, door de yoghurt of op pudding. Bereid met 2 kg peren per 100 gram.
Ingrediënten: geconcentreerd perensap, suiker, water, dextrose, geleermiddel(pectine), natuurlijk extract.
Inhoud: 350 ml.
Natuurlijk Natuurlijk Perzik Aroma geeft je (bak)creaties die heerlijke zoete, sappige en fruitige smaak van perziken.
Gebruik deze perzik aroma om bijvoorbeeld cakes en desserts een extra smaak te geven.
De toevoeging van het extract zorgt voor een extra bloemige en volle smaak.
Inhoud: 50 ml.
Ingrediënten: perzik aroma*, suikerstroop
Naast Perzik Aroma zijn er ook andere aroma's van Natuurlijk Natuurlijk verkrijgbaar.
Kijk vooral eens bij de categorie bakaroma's voor het volledige aanbod.
Natuurlijk Natuurlijk Bourbon Vanille Extract geeft een volle, warme vanillesmaak.
Het extract is gemaakt van Bourbon vanillebonen. Deze bonen staan bekend om hun volle aroma.
Het Bourbon Vanille extract kan gebruikt worden voor diverse toepassingen.
Zo geeft het een extra smaak aan cake, koekjes, slagroom, warme dranken en smoothies.
Dosering: 5-15:1000
Ingrediënten: Bourbon vanille extract*, water, karamelsuikerstroop*,  alcohol* 20%vol., xanthaangom
Inhoud: 50 ml.
Naast Natuurlijk Natuurlijk Bourbon Vanille Extract zijn er ook andere extracten van Natuurlijk Natuurlijk verkrijgbaar.
Kijk vooral eens bij de categorie bakaroma's voor het volledige aanbod.
Appel en Perenjam met Kaneel Light is fruitbeleg zonder toegevoegde suiker. Deze suikervrije jam met appels, peren en kaneel bevat circa 40% minder calorieën dan traditionele jam. Dit komt omdat het appelextract de suiker vervangt. De Appel en Perenjam met Kaneel Light van Theo van Woerkom is ambachtelijk bereidt met speciaal geselecteerde vruchten. Zonder kunstmatige toevoegingen.
Ingrediënten:
appelconcentraat, fruit (appel 50%, peer 50%), kaneel 2%, rozijnen 2%, voedingszuur: citroenzuur, geleermiddel: vruchten pectine.
Bereid met 375gr vruchten per 100gr. Totaal gehalte aan suikers: 37gr per 100gr.
Inhoud: 295 gram.
​Fruitbeleg zonder toegevoegde suiker.
Deze overheerlijke traditionele jam-confiture bevat minder suiker en is ambachtelijk bereid met uitsluitend de beste natuurlijke ingrediënten zonder kunstmatige toevoegingen. Door bereiding in open ketels, waarin op natuurlijke wijze de caramellisering van het kristalsuiker plaatsvindt, wordt een smaakbeleving bereikt zoals alleen uit ambachtelijk bereiding kan ontstaan.
Deze variant is met 40% minder calorieën, speciaal voor de liefhebbers.
Ingrediënten:
vijgen 50%, appelconcentraat 49%, citroensap 1%, geleermiddel: appelpectine.
Bereid met 375gr vruchten per 100gr. Totaal gehalte aan suikers: 41gr per 100gr.
Inhoud: 300 gram.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.