• Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Speculaasplank Klomp

7.95

17 op voorraad

Beschrijving

Met de Speculaasplank Klomp kun je speculaasjes in de vorm van een klomp maken. Deze oud Hollandse afbeelding past perfect bij een lekker traditioneel speculaasje. De afmeting van deze houten plank is 15 x 9 cm.

Vroeger werden speculaasplanken als koekvorm gebruikt door de bakker. Door de mechanisatie in de bakkerij-industrie is dit deel van het bakkersambacht veranderd. Met deze houten plank met mal kun je nog op de ouderwetse manier de lekkere speculaaskoekjes maken.

Houten plank voor speculaaskoekjes gebruiken

Voor het eerste gebruik, vet je de Speculaasplank Klomp in met plantaardige olie zoals zonnebloemolie. Laat dit circa 2 uur intrekken en vet de plank daarna weer opnieuw in. Bestrooi daarna de speculaasplank met wat tarwebloem. Nu is de plank klaar om te gebruiken.

Je drukt een beetje deeg voor speculaasjes in de vorm. Het restant van het deeg, snijdt je er af. Doet dit met een mesje of met een speciaal speculaasdraad. Keer de plank om en geef een tik op een stevige ondergrond. Als het goed is valt het stukje deeg nu uit de vorm. Leg hem nu op een met bakpapier beklede bakplaat. Bestrooi nu de plank opnieuw met bloem, voordat je weer opnieuw deeg in de vorm doet.

  • Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Specificaties

Gewicht 0.5 kg
Geschikt voor

Deeg

Materiaal

Hout

Lengte

15 cm

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Speculaasplank Klomp” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inloggen

Nog geen account?