Theo van Woerkom Kerstjam Cassis
€4.25
14 op voorraad
- Streekproducten
- Molenaarskwaliteit
- Groot assortiment
- Snelle levering
Beschrijving
De Theo van Woerkom Kerstjam Cassis is speciaal voor de feestdagen. Cassis is een andere naam voor zwarte bessen jam. Bereid met 50 gram vruchten per 100 gram. Lekker voor op een cracker, pannenkoek of boterham maar ook lekker op de borrelplank met een stukje kaas.
De jam zit in een weckpot.
Inhoud: 245 gram.
Theo van Woerkom is een unieke jammakerij uit de Betuwe. Ze bereiden de confituren al sinds 1868 volgens familie recepten. Ook worden de jams handmatig bereid in open ketels wat voor een ambachtelijke smaak zorgt. Ze maken enkel gebruik van fruitsoorten uit eigen streek. zonder kunstmatige toevoegingen!
- Molenaarskwaliteit
- Streekproducten
- Groot assortiment
- Snelle levering
UITSTEKENDE Gebaseerd op 93 recensies Geplaatst op Google F De BoerTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Vele soorten meel te koopGeplaatst op Google Meke LevengaTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Wat een ontzettend leuke winkel en vakkundig personeel. Op vragen krijg je goed en professioneel antwoord. Ontzettend vriendelijk personeel met wie je ideeën kan sparren. Niet alleen dat, maar de producten zijn heerlijk. Voor ieder wat wils. Zoet, hartig, alles is er. Mijn partner was totaal geen brood eter, maar nu hebben we een aantal broden die er met een dag wel doorheen gaan. En de cakemixen zijn hemels! Echt een aanrader!Geplaatst op Google renembrink@gmail.com BrinkTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Diverse ambachtelijk gemalen brood en pizza meel. Ook online bestellingen ophalen.Geplaatst op Google Karin LambertsTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Leuke winkel in de molen, zeer vriendelijk mensen, goed advies en een uitgebreid assortiment Alles op het gebied van bakken met diverse meelsoortenGeplaatst op Google Hans VeldmanTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Werkende molen, alle bakmeelspullen te koop.Geplaatst op Google Andries van der WerfTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Erg onder de indruk van de molen. Hoe op een industriële en toch ook nog ambachtelijke wijze hoge kwaliteit wordt geproduceerd. Erg leuke mensen met die duidelijk veel liefde voor het vak hebben.Geplaatst op Google Jan de WindTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Een mooi winkeltje met allerlei soorten meel- en bakaccesoires.Geplaatst op Google Ferdian FrericksTrustindex verifieert dat de oorspronkelijke bron van de recensie Google is. Top producten, vooral de T65 bakt heel mooi brood
Specificaties
| Gewicht | 0.800 kg |
|---|---|
| Merk |
Theo van Woerkom |
| Inhoud |
245 gram |
| EAN Code |
8716686040248 |
Wees de eerste om “Theo van Woerkom Kerstjam Cassis” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
De Theo van Woerkom Abrikozenjam is op ambachtelijke wijze geproduceerd. De jam met abrikoos zit in een weckpot en is vol van smaak.
Ingrediënten: abrikozen, suiker, voedingszuur: citroenzuur, geleermiddel: pectine. Bereid met 50 gram vruchten per 100 gram. Totaal suikergehalte 61 gram per 100 gram.
Inhoud: 385 gram.
Theo van Woerkom Cranberry Compote is lekker om mee te koken en te bakken. Deze kant en klare cranberrycompote is ook lekker voor door de griesmeelpap of vla. De compote zit in een weckpot.
Ingrediënten: cranberry's, suiker, water. Bereid met 50 gram vruchten per 100 gram. Totaal suikergehalte 40 gram per 100 gram.
Na opening in de koelkast beperkt houdbaar.
Inhoud: 360 gram.
Theo van Woerkom Rode & Zwarte Bessen Jam is ambachtelijk gemaakt. De Bessenjam met rode en zwarte bessen is vol van smaak en lekker op de boterham of bijvoorbeeld in een schaaltje yoghurt. De jam zit in een weckpot.
Ingrediënten: suiker, fruit (rode bessen 50%, zwarte bessen 50%), voedingszuur: citroenzuur, geleermiddel: pectine. Bereid met 50 gram vruchten per 100 gram. Totaal suikergehalte 60 gram per 100 gram.
Inhoud: 385 gram.
Deze overheerlijke Aardbeienjam Delicatesse van Theo van Woerkom bevat meer aardbeien en minder suiker. Ook is deze jam ambachtelijk bereidt met uitsluitend de beste natuurlijke ingrediënten. En uiteraard dus ook zonder kunstmatige toevoegingen. Door bereiding in open ketels, waarin op natuurlijke wijze de caramellisering van het kristalsuiker plaatsvindt, wordt een smaakbeleving bereikt zoals alleen uit ambachtelijk bereiding kan ontstaan.
De jam is afgevuld in een nostalgische weckpot, is verrassende van smaak en vol met fruit.
Ingrediënten: aardbeien, suiker, voedingszuur: citroenzuur, geleermiddel: pectine. Bereid met 60gr vruchten per 100gr. Totaal gehalte aan suikers: 50gram per 100gr.
Inhoud: 370 gram.
Deze overheerlijke traditionele Theo van Woerkom Bramenjam zonder pitjes is ambachtelijk bereid met uitsluitend de beste natuurlijke ingrediënten. De jam is zonder kunstmatige toevoegingen. Door bereiding in open ketels, waarin op natuurlijke wijze de caramellisering van het kristalsuiker plaatsvindt, wordt een smaakbeleving bereikt zoals alleen uit ambachtelijk bereiding kan ontstaan.
De jam is afgevuld in een nostalgische Weckpot, is verrassende van smaak en vol met fruit.
Ingrediënten: bramen, suiker, voedingszuur: citroenzuur, geleermiddel: pectine. Bereid met 50gr vruchten per 100gr. Totaal gehalte aan suikers: 60gram per 100gr.
Inhoud: 385 gram.

Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.