• Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Patisse Laagjestaart Bakset 4-delig

19.95

1 op voorraad

Beschrijving

Met de Patisse Laagjestaart Bakset 4-delig kun je een echte laagjestaart maken. Denk aan een slagroomtaart, mokkataart of een andere gevulde taart. De set bestaat uit vier ronde bakvormen.

De Profi Patisse bakvorm is voorzien van een antiaanbaklaag voor gemakkelijk lossen. De Patisse bakvorm is gemaakt uit extra zwaar staal en voorzien van een duurzame anti-kleeflaag (5 jaar garantie). Door deze laag lost de inhoud eenvoudig.

Vet de Patisse bakvorm voor gebruik telkens lichtjes in. De allereerste keer is het aan te raden het bakblik even in te bakken door hem zonder inhoud ongeveer 10 minuten bij ca. 180 °C in de oven te plaatsen. Reinig de Patisse bakvorm na gebruik met warm water en droog hem daarna goed af. Niet in de vaatwasmachine reinigen.

Afmeting: 20 cm
Gebruikstemperatuur: 215°C
Materiaal: ECCS staal
Handafwas
Antiaanbaklaag

  • Molenaarskwaliteit
  • Streekproducten
  • Groot assortiment
  • Snelle levering

Specificaties

Gewicht 0.5 kg
EAN Code

8712187029881

Diameter

20 cm

Geschikt voor

Cake

Kleur

Antraciet

Materiaal

ECCS Staal

Merk

Patisse

Vorm

Rond

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Patisse Laagjestaart Bakset 4-delig” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inloggen

Nog geen account?